Strona główna / Co zrobiliśmy / Aktualności / Tworzenie strony internetowej na odległość

Tworzenie strony internetowej na odległość

16 KWI 2019

Obecnie odległość nie stanowi przeszkody jeżeli chcesz wybrać partnera do stworzenia nowej strony internetowej dla spółki. Od naszego najnowszego Klienta dzieli nas jedynie 540 km, a przebieg współpracy był idealny i satysfakcjonujący obie strony. 

Nie odkryjemy od razu wszystkich kart, a na zachętę pokażemy jedynie wycinek nowej strony internetowej wykonanej przez Agencję Interaktywną IntraCOM.pl.

 

Jak widać na screenie z nowej strony internetowej naszego Klienta, opiera on swój biznes o znanych Partnerów i może być firmą handlową. Czy tak jest?

Poczekajcie aż zobaczycie całą nową stronę WWW i sami sprawdzicie wszystkie aspekty jego działalności. Może poprzez jego stronę kupicie sobie basen, a może wyposażenie basenu, a może to jednak elementy kotłowni, a może ...?

Owszem jakieś morze w jego działalności wstępuje ale może chodzi o prawdziwe morze, bo jednak siedziba główna w Gdyni do czegoś zobowiązuje. Jeżeli morze, to i woda ... co zresztą sugeruje element zamazanego przez nas logo. Jeżeli jednak znacie logo Lanxess, to zapewne i znajdziecie wykonaną przez nas nową stronę internetową spółki XYZ.

Kto wie dla kogo stworzyliśmy nową stronę WWW?

Na odpowiedzi czekamy zaledwie kilka dni pod adresem adres e-mail 

Dla pierwszych 5 prawidłowych odpowiedzi przewidzieliśmy nagrody rzeczowe w postaci unikalnych kubków.

Kto pierwszy ten ... lepszy i wygrywa nagrodę za odszukanie nowo stworzonej strony internetowej.

Tworzenie nowej strony internetowej dla Spółki, to też może być przygoda, na przykład "morska przygoda" ;-) a dla Was jej odszukanie może zakończyć się niespodziewaną nagrodą.

Zapraszamy do zabawy!

Przesyłając email z nazwą nowej strony WWW musisz wiedzieć, że:

Dobrowolnie i świadomie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez IntraCOM.pl S.C. Grzegorz Lemantowicz, Artur Molski, ul. Jesionowa 9a, 40-159 Katowice w celu udziału w konkursie zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Twoje dane będą przetważane jedynie na potrzeby rozstrzygnięcia konkursu, a następnie usunięte. Jedynie dane zwycięzców zostaną zarejestrowane w książce nadawczej na okres 3 lat. Wiesz, że przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wiem, że mogę zapoznać się z pełną klauzulą informacyjną (dostępną tu: https://www.intracom.pl/o_intracom/dane_osobowe).