Strona główna / Nasze produkty / Biuletyny Informacji Publicznej

Biuletyny Informacji Publicznej

Często odbierasz telefony z informacją "na waszym BIP nie da się nic znaleźć"? Ma tak skomplikowaną i nieprzejrzystą strukturę treści, że nawet pracownicy się na nim gubią? Jest niedostępny dla osób niepełnosprawnych?

Rozwiązaniem jest BIP wykonywany i wdrażany przez IntraCOM.pl!

Nasze BIPy cechują się przejrzystością i szybkim dostępem do informacji.

Przed przystąpieniem do pracy analizujemy i doradzamy w zakresie struktury podstron i treści zgodnie z wytycznymi dla "Przejrzystej strony BIP". Nasi copywriterzy uzupełnią go treścią, a starego BIPa zarchiwizujemy na naszych serwerach.

Zapytaj doradcę IntraCOM.pl o Biuletyn Informacji Publicznej

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz możliwość wyboru spośród wielu dostępnych funkcjonalności, jakie przygotowaliśmy dla ułatwienia pracy w BIP, a tym samym możliwość zdecydowania o stopniu rozbudowania serwisu. Dostarczamy sprawdzone i wielokrotnie wdrażane rozwiązania, wykorzystywane w codziennej pracy przez Użytkowników naszych systemów. Każdy z naszych BIPów objęty jest dwuletnią gwarancją z możliwością jej dowolnego przedłużenia.

Tworzone przez nas Biuletyny Informacji Publicznej są zgodne ze standardami

Spełniamy wymagania stawiane przez obowiązujące akty prawne oraz tworzymy BIPy w pełni dostępne dla osób niewidzących i niedowidzących - zgodnie z kryteriami dostępności WCAG 2.0.

Zapytaj doradcę IntraCOM.pl o Biuletyn Informacji Publicznej

Oferujemy także zestaw usług uzupełniających naszą ofertę BIP. Są to opcje związane z hostingiem, a także archiwizacją Biuletynu na nośniku trwałym, nadzorem technicznym nad serwisem czy też dodatkowymi szkoleniami z obsługi (przeczytaj więcej usługach hostingowych IntraCOM.pl).

 

Nowa strona BIP? Chcesz poczytać i dowiedzieć się więcej? Zobacz jak to wygląda w Agencji Interaktywnej IntraCOM S.C