Strona główna / Nasze usługi / Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach

Stabilna, wysoka pozycja w wyszukiwarkach.
Bezpieczne metody pozycjonowania zgodne z wytycznymi wyszukiwarek.
Przejrzyste zasady współpracy.

 

Każda witryna internetowa jest wyjątkowa. Każda jest wciąż nowym wyzwaniem. Podejmujemy się tego wyzwania już od 14 lat - i zwyciężamy.

Nowoczesny plan marketingowy musi zawierać strategię pozycjonowania.

Właściwa strategia pozycjonowania strony internetowej pomaga osiągnąć podstawowy cel biznesowy, a mianowicie niższą cenę pozyskiwania klientów.

Strategia ta musi obejmować:

  • optymalizację zawartości tekstu na stronie internetowej,
  • niezbędne zmiany kodu źródłowego strony, aby była "przyjazna dla wyszukiwarek",
  • pozyskiwanie "dobrego sąsiedztwa", czyli wartościowych linków do strony. 

Jeśli masz na to czas i wiesz jak to zrobić z najwyższą starannością i znajomością tematu, to zapewne jesteś już wysoko w wynikach wyszukiwarek.

Jeżeli Twoja witryna jeszcze tam nie jest, to prawdopodobnie nie starczyło Ci czasu lub aktualnej, technicznej wiedzy na temat pozycjonowania lub też została ona wykonana tak, że żadne zabiegi jej nie pomogą.

IntraCOM.pl specjalizuje się w SEO od 2006 roku. Nasze doświadczenie oznacza, że ​​Twoja strona będzie nie tylko wysoko w rankingach wyszukiwarek, ale będzie to również wysoka konwersja odwiedzających witrynę na pozyskanych klientów.

 Uważnie analizujemy i sprawdzamy witryny czy dobrze zostały zoptymalizowane, badamy Twoją konkurencję i odkrywamy nisze oraz niewykorzystany potencjał ruchu.

Jak działamy przy pozycjonowaniu stron internetowych Klientów nie wykonujących witryny w IntraCOM.pl:

1. Wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub prześlij na adres e-mail:  seo@intracom.pl

Zgłoszenie powinno zawierać dane:

  • osoba kontaktowa
  • nazwa organizacji/firmy
  • adres strony, której będzie dotyczyło pozycjonowanie
  • e-mail oraz telefon do kontaktów
  • wszelkie dodatkowe informacje i wymagania dotyczące witryny i fraz kluczowych, jeżeli już takie wybrano.

2. Po otrzymaniu zgłoszenia poddamy bezpłatnej analizie Twoją stronę www, konkurencję oraz wyszukamy potencjalne frazy kluczowe.

3. Zwykle już na drugi (przy bardziej złożonych serwisach na trzeci) dzień otrzymasz wstępną propozycję cenową, która będzie stanowiła podstawę do dalszych rozmów na temat fraz kluczowych lub podpisania umowy.

4. Po podpisaniu umowy pozycjonowania zajmiemy się szczegółową analizą kodu Twojej witryny, po jej zakończeniu otrzymasz listę zaleceń co do optymalizacji strony.

5. Gdy kod strony zostanie już zoptymalizowany, przeanalizujemy treści zawarte na stronie, tutaj również otrzymasz raport dotyczący zaleceń optymalizacji treści.

6. Po zakończeniu optymalizacji rozpoczniemy działania marketingowe dla Twojej witryny i będziemy monitorować zmiany algorytmu wyszukiwarek w celu kolejnych optymalizacji.

7. Gdy już rozwiniemy "żagle" Twojej strony internetowej zaczniesz zbierać owoce podjętej dobrej decyzji i rozpoczęcia współpracy z Agencją Interaktywną IntraCOM.pl z Katowic.

 Zapraszamy do kontaktu z Doradcami