Aktualności

 • Znaleziono 218 wiadomości.

 • Od realizacji upłynęło już sporo czasu ale warto się pochwalić niezwykłą stroną o niezwykłej faunie – strona dla Folwarku z Kielc (FOLWARK - istniejący od XII wieku rodzaj wielkiego gospodarstwa rolnego a od XIV wieku także rolno-hodowlanego, nastawione na masową produkcję). Nasz Folwark jest faktycznie niezwykły, ponieważ zajmuje się jedynie hodowlą, sprzedażą i bieżącą obsługą koni.

  Kategoria:
  Aktualności

  Taki slogan opisuje najnowszą realizację IntraCOM.pl czyli folder SOBI. Strategia Optymalizacji Biznesu jest autorskim pomysłem Spółki PDF, współpracującej z IntraCOM.pl od ponad sześciu lat. Tym razem dostaliśmy niezwykle trudne zadanie: w bardzo elegancki sposób, w bardzo oszczędnej formie graficznej – opracować materiał pomagający zaprezentować doradcom biznesowym PDF sposób działania ...

  Kategoria:
  Aktualności

  Spójny z dotychczasowym kierunkiem opracowanych przez nas logotypów, elegancki, nowoczesny, dobrze prezentujący się na różnych nośnikach. Kilka przymiotników opisujących logo produktowe przygotowane dla Polskiego Doradztwa Finansowego Sp. o.o. Naszym zadaniem było przygotowanie logo SOBI (Strategii Optymalizacji Biznesu). Zobacz jak doszliśmy do formy końcowej.

  Kategoria:
  Aktualności

  Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza w Sławnie zapewnia dziecku całodobową opiekę i wychowanie, a Agencja Interaktywna IntraCOM.pl zapewniła Placówce nowoczesną stronę internetową. WPOW realizuje zadania przewidziane dla placówki interwencyjnej i placówki socjalizacyjnej, łącząc dzienne i całodobowe działania terapeutyczne, interwencyjne oraz socjalizacyjne skierowane na dziecko oraz jego rodzinę.

  Kategoria:
  Aktualności