Drukarnia Wydruk

Nowa odsłona strony internetowej doskonale znanej drukarni offsetowej w Katowicach.

Strona w pełni responsywna, przygotowana zgodnie z zasadami SEO, z zastosowaniem wszystkich najnowszych rozwiązań w zakresie prezentacji treści i oferty.

drukarnia katowice responsywna

 Już od  strony głównej zaskakujemy Klienta odświeżonym logotypem, oraz nowym nagłówkiem, do którego ekipa Agencji Interaktywnej IntraCOM.pl nakręciła i zmontowała film promocyjny. Film osadzony jest na przewijanym slajderze połączonym z prezentacją statycznych elementów zdjęciowych oraz tekstowych. Oczywiście całość zarządzania nagłówkiem wspomagana jest specjalnie przygotowanym modułem InCMS, który pozwala samodzielnie wymieniać zdjęcia, filmy i napisy. Warte zwrócenia uwagi jest tło w okolicy menu górnym, które nie zaciemnia całego filmu, a jednocześnie podnosi jego czytelność na jasnych kadrach.

slajder z wmontowanym filmem

Tuż poniżej slajdera spotkacie się z innowacyjnym rozwiązaniem, które nasz zespół konsultantów opracował specjalnie dla ułatwienia nawigacji w serwisie. 

Kontekstowa wyszukiwarka w stronie WWW "Co chcesz drukować"

Zadaniem tej wyszukiwarki w stronie internetowej jest szybkie przekierowanie Klienta do poszukiwanego zakresu produktów, z bogatej oferty Drukarni WYDRUK. Do każdej kategorii przygotowaliśmy zestaw wielu słów kluczowych, które po wpisaniu już kilku znaków podpowiadają się internaucie i przerzucają go na stronę z przykładami realizacji w danym zakresie.

co chcesz drukować wyszukiwarka

Poniżej wyszukiwarki udostępniliśmy spis wszystkich grup produktowych ale nie bylibyśmy sobą (zespołem kreatywnych maniaków) jeżeli nie zaproponowalibyśmy nowego systemu identyfikacji tych grup. Opracowaliśmy potężny zestaw ikon, który od teraz stosowany jest jako podstawowa identyfikacja produktów wychodzących z Drukarni Wydruk.

Nie możecie być więc zdziwieni, jeżeli przyjdzie do Was paczka z Drukarni WYDRUK, z zamówionym drukiem doskonałej jakości papierów firmowych, a na opakowaniu zobaczycie symbol opracowany przez IntraCOM.pl

Ikony produktów opracowane do strony dla drukarni

opracowanie ikony produktowe dla Drukarni WYDRUK

Wygląd podstrony produktowej z drukiem kalendarzy

Podstrona Drukarni WYDRUK, wyróżnia się pozytywnie na tle konkurencji. Submenu spozycjonowane jest po prawej stronie, tak aby ułatwić nawigację w klasycznej przeglądarce internetowej. Zwróćcie proszę uwagę, że większość osób jest praworęczna i to po prawej stronie znajduje się pasek przewijania.  Naturalnym jest więc to, że umieszczenie rozbudowanego submenu z tej strony ułatwi klasyczną nawigację. Nie odnosimy się tutaj do nawigacji w wersji mobilnej strony internetowej, gdzie duże czytelne ikony z nazwami przyspieszają odnalezienie konkretnych produktów, a szybki odnośnik do numeru telefonu drukarni pozwala złożyć zapytanie.

podstrona drukarni z menu po prawej stronie

Na każdej podstronie przygotowaliśmy czytelny układ treści z zastosowaniem ikon do podgrup, tekstu, galerii oraz paralaksy na głównym zdjęciu produktowym.
Dodatkowo na stronach produktowych stale widoczne są odnośniki do szybkiego formularza zapytania oraz zapytania dla profesjonalistów, gdzie w oparciu o rozbudowany formularz można zwrócić się o dokładną wycenę druku.
Uruchomiliśmy również mechanizm wezwania do działania. Nie jest on jednak nachalny jak na wielu innych stronach internetowych z "super okazjami" ale uaktywnia się jedynie w dziale oferta drukarni, a dodatkowo przy pełnym przescrollowaniu witryny. Strona nie posiada wdrożonego systemu zbierania zapytań, tak aby nie przechowywać danych osobowych na serwerze hostingowym. Za cały ruch związany z zapytaniami oraz wycenami odpowiada wdrażany obecnie system e-drukarni w ramach wydrukonline.pl.

Warte podkreślenia jest, to że całość witryny internetowej dla drukarni jest oczywiście w pełni zarządzana przez autorski system InCMS. Każdy element można dowolnie modyfikować zgodnie z obowiązującymi standardami.

Co jeszcze znajdziecie naszej stronie dla Drukarni?

System przewijanych aktualności z możliwością publikacji tekstów, filmów oraz zdjęć. Warty podkreślenia jest fakt, że wszystkie fotki dodawane do witryny internetowej mają pełną możliwość ich obróbki oraz dopasowania kadrów do bieżących potrzeb. Jest również opcja robienia z nich pokazu slajdów lub też generowania memów.

W ramach prac nad witryną nasi specjaliści odpowiadali za copywryting.  Treści opracowywane były pod kątem pozycjonowania witryny na wyodrębnione w ramach analizy SEO frazy kluczowe.

Zobacz więcej na stronie drukarni wydruk Katowice.

inne elementy strony drukarni katowice

stopka strony drukarni wydruk