Strona internetowa działu HR dla Lear Corporation


www.lear.pl

Nowa witryna internetowa tworzona pod potrzeby rekrutacji pracowników dla Lear Corporation Poland jest oparta o mechanizmy:

One page website oparta o parallax: wszystkie najważniejsze informacje zebrane są w graficznej formie na jednej podstronie, na której podczas przewijania w dół widać efekt ruchomego tła. Jako główny nośnik informacji wykorzystane zostały duże zdjęcia wysokiej rozdzielczości oraz proste, wyraźne czcionki

Drop down menu: menu w nagłówku opracowane jako belka z rozwijanymi w dół pozycjami

Wersja responsywna - RWD: strona sama rozpoznaje rozdzielczość urządzenia, na którym ma zostać wyświetlona i dostosowuje do niego odpowiednią wersję, w której elementy strony odpowiednio się zmieniają wizualnie i układają w celu osiągnięcia większej funkcjonalności i prostoty korzystania

Oparcie strony o HTML5 i CSS3

Minisite: wyodrębniona mini-strona WWW dla projektu

Praktyczny Start

Flat i minimal design: możliwie prosta i przejrzysta grafika strony, dwuwymiarowość, duże znaczenie koloru

Formularze zgłoszeniowe: mechanizmy pozwalające na zgłoszenie kandydatury na wybrane oferty pracy, staże i warsztaty.


strona internetowa dla tyskiej strefy ekonomicznej - Lear CorporationNajważniejszą częścią strony internetowej jest system publikacji ogłoszeń o pracę ze zintegrowanym z systemem aplikacji online. System działa w połączeniu z wewnątrzkorporacyjnym systemem publikacji ofert pracy silkroad.com. 

Poprzez dopracowany schemat publikacji poszczególne fabryki Lear Corporation w Polsce mogą również publikować ogłoszenia na stanowiska produkcyjne a intuicyjny formularz aplikacji pozwala bezpiecznie zbierać i sortować kandydatów do pracy.
Lista ofert pracy zaopatrzona jest w pełnowartościową wyszukiwarkę, która pomoże kandydatom wyselekcjonować odpowiednie ogłoszenie, zgodne z ich oczekiwaniami.

oferty pracy tychy i mielec w lear corporation

Dodatkowo na stronie internetowej Lear Corporation wprowadziliśmy indywidualne formatowanie contentu:

  

Poprzednia strona internetowa dla tyskiej strefy ekonomicznej - LEAR CORPORATION Poland

lear.pl - wersje responsywne