ELEKTROBUDOWA SA


www.elbudowa.com.pl

Już po raz drugi wspólnie z zespołem roboczym pracowników ELEKTROBUDOWA SA opracowaliśmy zakres informacyjny odświeżonego serwisu informacyjnego spółki wraz z serwisem giełdowym. Duży nacisk został położony na przygotowanie nowej grafiki, tak aby witryna nabrała nowoczesnego charakteru. Nasi graficy z zapałem przystąpili do pracy, czego efektem jest ciekawy projekt, nastawiony na promowanie najważniejszych realizowanych przez ELEKTROBUDOWĘ SA zleceń oraz prezentację oferty.

Zmienił się też sposób prezentacji produktów będących w ofercie spółki. Teraz po wejściu do właściwego działu mamy ich pełną listę z podziałem na rodzaje oraz branże w jakich znajdują zastosowanie. Nowością jest również możliwość przeglądania katalogów online w formie atrakcyjnej prezentacji.

Ale to nie wszystko. Stronę główną poprzedza intro, w którym zawarte są najważniejsze informacje na temat ELEKTROBUDOWY SA oraz skróty do działów dla inwestorów, klientów, mediów czy osób zainteresowanych życiem firmy. Dodatkowo znajdą tam Państwo linki do stron ważnych oddziałów spółki oraz innowacyjnych, dopiero wprowadzanych na rynek produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełniejszym opisem realizacji w aktualnościach IntraCOM.pl

Poprzednia strona internetowa dla ELEKTROBUDOWA SA

elektrobudowa sa strona internetowa spółki