Strona główna / IntraCOM.pl / Stawiamy na jakość

Stawiamy na jakość

Naszą pracę opieramy na wieloletnim doświadczeniu i sprawdzonych rozwiązaniach. Co dzień stawiamy sobie nowe wyzwania i nieustannie dążymy do perfekcji.

Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych, prostych w obsłudze, atrakcyjnych wizualnie a przede wszystkim zgodnych z obowiązującymi standardami stron internetowych. Szczególną uwagę zwracamy na jakość naszych usług i produktów, którą potwierdzają liczne referencje, certyfikaty, wyróżnienia oraz współpraca z organizacjami audytującymi i opiniującymi. 

Witryny IntraCOM.pl spełniają normy Web Content Accessibility Guidelines 2.0 (WCAG 2.0), a w trakcie walidacji przy pomocy popularnych narzędzi uzyskują wyniki powyżej 7 punktów, spełniając tym samym wymogi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Dostępność ta została wielokrotnie potwierdzona przez organizację Widzialni.org, która prezentowała strony IntraCOMu jako wzorcowe na licznych spotkaniach branżowych oraz konferencjach. 

Kolejne uruchamiane przez nas witryny internetowe uzyskują certyfikat "Serwis bez barier" przyznawany przez stowarzyszenie Integracja, którego warunkiem otrzymania jest pozytywne przejście przez kompleksowy audyt dostępności cyfrowej. 

Tworzone przez IntraCOM.pl strony zdobywają nagrody czasopism branżowych, takie jak: "Wzorcowa strona" magazynu "IT w Administracji", czy też "Złota strona Roku" tygodnika "Wprost".

W IntraCOM.pl dbamy też o bezpieczeństwo powierzonych danych osobowych. Posiadamy "Świadectwo Dobrej Praktyki Bezpieczeństwa Danych Osobowych" oraz regularnie szkolimy się w tym zakresie. 

Serwis bez barier przyznawany przez stowarzyszenie Integracja

Najlepszą wizytówką naszej firmy są jednak rzesze zadowolonych Klientów i wystawiane przez nich pozytywne referencje oraz listy z podziękowaniami. Za każdym razem, gdy otwieramy kopertę z kolejnym listem referencyjnym, mamy poczucie satysfakcji z dobrze wypełnionego zadania.

Klienci, którzy podejmują z nami długoterminową współpracę, zamawiają kolejne rozwiązania. Wielu z nich po latach wykonuje kolejne odsłony systemów bazodanowych lub stron WWW. To oni są najlepszym wyznacznikiem jakości oferowanych przez nas usług.