Strona główna / IntraCOM.pl / Zasady współpracy

Zasady współpracy

Kompleksowa obsługa Klienta: od pomysłu, poprzez wykonanie, do nadzoru i raportowania - to domena działania IntraCOM.pl

W trakcie pierwszego spotkania prezentujemy Państwu nasze możliwości oraz umawiamy się na BEZPŁATNE konsultacje. Ich celem jest poznanie specyfiki działalności Waszej firmy oraz przedstawienie naszym konsultantom zagadnień/problemów z zakresu komunikacji elektronicznej z potencjalnym Klientem.

Wtedy też zbierane są materiały graficzne do projektu wstępnego. Na podstawie przeprowadzonych konsultacji i analizy porównawczej konkurencji powstaje raport wraz z proponowanymi rozwiązaniami e-biznesowymi.

Nasza oferta zazwyczaj poparta jest projektem graficznym nowej witryny internetowej. Propozycję rozwiązań konstruujemy modularnie, co umożliwia samodzielne skomponowanie elementów funkcjonalnych przyszłego serwisu. W ofercie przedstawiamy także zalety i wady zastosowania poszczególnych rozwiązań B2B czy B2C.

Staramy się, aby dostarczony razem ze stroną WWW system InCMS odpowiadał za zarządzanie wszystkimi elementami strony WWW, dlatego też nadzór autorski prowadzony jest jedynie w zakresie świadczenia GWARANCJI.

Zobacz jak działamy w IntraCOM.pl

 • Oferta

  oferta

  Od 14 lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Nasi specjaliści doradzą, jak stworzyć i prowadzić poprawny oraz zgodny ze standardami serwis.

 • Konsultacje

  konsultacje

  Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Chętnie przyjedziemy na bezpłatnie i niezobowiązujące spotkanie. Pokażemy, jak nasze rozwiązania sprawdzają się w praktyce.

 • Umowa

  umowa

  Mamy jasno sformułowane i ustandaryzowane umowy. Na ich podstawie wszystkie nasze strony objęte są gwarancją.

 • Realizacja

  realizacja

  Jesteśmy sprawni i rzetelni. Terminowo wywiązujemy się ze zobowiązań i na każdym etapie prac konsultujemy się z Twoim zespołem projektowym.

 • Wdrożenie

  wdrożenie

  W ramach umowy wdrażamy serwis na wskazanym serwerze. Zapraszamy także do skorzystania z naszych usług hostingowych.

 • Wsparcie

  wsparcie

  Wdrożenie to nie koniec naszej współpracy. Zapewniamy wsparcie serwisowe, opiekę gwarancyjną, bezpłatne konsultacje oraz doradztwo w zakresie rozwiązań teleinformatycznych.

Po zakończeniu realizacji samego projektu przechodzimy do zaplanowanych wcześniej działań promocyjnych. W trakcie ich realizacji na bieżąco śledzimy wyniki cząstkowe i korygujemy prowadzone kampanie, tak aby jak najniższym kosztem osiągnąć zakładane rezultaty.

Internet to bardzo dynamiczne medium, podlegające ciągłej ewolucji, wymagające stałego monitorowania najnowszych trendów. Także w tym aspekcie wspomagamy naszych Klientów dostarczając im wiedzę oraz świadcząc usługi konsultingowe w zakresie rozwoju ich działalności.

Banner zapraszamy do kontaktu z doradcami