Strategia

Kilkanaście lat działalności według przyjętych przez nas zasad pokazało nam, że są one dobre i procentują stale powiększającą się liczbą zadowolonych Klientów.
Podczas pracy nad każdą kolejną realizacją pamiętamy o tych zasadach i staramy się realizować założone przez nas cele.

Nasze cele

OTWARCIE SIĘ NA TWOJE POTRZEBY

Naszym nadrzędnym celem jest Twoje zadowolenie. Tworzymy rozwiązania, które mają działać bezbłędnie i przynosić zamierzone korzyści. Pozwala nam na to nasze doświadczenie, a co za tym idzie dobra znajomość rynku i obecnych trendów. Zapoznajemy się szczegółowo z Twoimi potrzebami. Stajesz się naszym Partnerem biznesowym. Poprzez stały kontakt i konsultacje otrzymujesz dodatkowy zespół pracowników, z którymi możesz podzielić się każdym nowym pomysłem.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

Naszą ambicją i podstawowym założeniem działalności jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań w oparciu o technologię internetową. Otwieramy Ci drogę do nieograniczonego e-biznesu. Wszelkie nasze rozwiązania internetowe są tworzone bezpośrednio pod Twoje potrzeby. Przedstawiasz nam temat w trakcie konsultacji lub też my zaproponujemy Ci sprawdzone rozwiązanie wdrożone w innym urzędzie lub firmie. Oczywiście wspólnie go usprawnimy - tak aby było jeszcze bardziej innowacyjne.

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA MARKETINGOWE

Działalność Agencji Interaktywnej IntraCOM.pl nie ogranicza się jedynie do tworzenia rozwiązań B2B, B2C czy stron internetowych. Naszym Partnerom dostarczamy kompletne rozwiązanie e-marketingowe, dostosowane do ich potrzeb. Dużą rolę w tym zakresie odgrywa zespół naszych Konsultantów. Pełnimy rolę doradców marketingowych i Twoich asystentów. Wspólnym zadaniem jest znalezienie najlepszego, rozsądnego cenowo rozwiązania. 

DĄŻENIE DO PERFEKCJI

Założenie to realizujemy poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych. Wynika ono również bezpośrednio z naszej innowacyjności. Wprowadzając na rynek nowe rozwiązania stawiamy sobie kolejne wyzwania i tworzymy podstawy do samodoskonalenia się.